Kompletní balíčky

Balíčky

Pro jednodušší orientaci Vám nabízíme kompletní balíčky, které se u nás prodávají nejčastěji. Určitě si zde vybere každý z Vás. Balíčky jsou od těch základních, až po ty nejnáročnější, které ocení každý milovník aut.


od 990,- Kč

Základní balíček                                                

V tomto balíčku provedeme standardní údržbu Vašeho vozu. Vysátí vozu, vyčistíme a ochráníme plastové části vozu, vyleštíme okna z vnitřní strany, ručně vůz umyjeme, vyčistíme ráfky, ručně vůz vysušíme a naneseme ochranu v podobě vosku s ochranou na  2-3 týdny.


 od 4690,- Kč    

Střední balíček

Tento balíček u nás k patří k těm nejoblíbenějším.  Dostanete v něm kompletní vysátí celého vozu, tepování sedadel ( čištění a následná výživa kožených sedadel), tepoání spodního koberce + látkových koberečků, hloubkové čištění všech plastových částí vozu s následnou výživou, čištění oken z vnitřní strany, ozónová desinfekce interiéru , ruční mytí karoserie, ruční sušení a následná aplikace vosku s ochranou na 2-3 měsíce.


od 6690,- Kč

Prémiový balíček

Tento balíček už řadí do skupiny pro náročnější uživatele/ milovníky svého vozu, přesto je tento balíček velmi oblíbený. Obsahuje, detailing celého interiéru, včetně demontáže sedadel, hloubkového čištění a impregnace všech plastových komponentů, tepování spodního koberce včetně koberečků/ čištění a impregnace gumových koberečků, tepování sedadel/ čištění a výživa kožených sedadel, dezinfekce ozónem, detailní ruční mytí karoserie, dekontaminace laku, mytí nástupních ploch a zádveří, aplikace keramického sealantu s odolností až 12 měsíců.

od 24990,- 

ALL IN

Špička našich služeb, přesně tak bych nazval obsah tohoto balíčku. Obsahuje, detailing celého interiéru, hloubkové čištění  všech komponentů, keramické ochrana kožených sedadel, impregnace textilu, dezinfekce ozonem, detailní ruční mytí karoserie, chemická a mechanická dekontaminace laku, strojní leštění karoserie, odmaštění laku, aplikace keramické ochrany na lak, plastové části vozu, alu disky a okna. Absolutní vrchol našich služeb který je pro opravdové milovníky svého vozu, který zajistí jeho ochranu na dlouhou dobu.