Propojení služeb pro maximální péči

Partneři

KochChemie ExcellenceforExperts

Ve společnosti Koch-Chemie je udržitelnost více než jen kolekce výrobků šetrných k životnímu prostředí: Je nedílnou součástí naší DNA a je součástí mnoha různých procesů v hodnotovém řetězci KCX. Naše chápání udržitelnosti vzniklo na základě spolupráce a myšlenek všech zaměstnanců společnosti Koch-Chemie jako součást šesti základních hodnot KCX, které nás významně ovlivňují při každodenních i budoucích rozhodnutích. Myslíme "zeleně" - v oblasti surovin, procesů výroby a likvidace odpadů, při používání našich výrobků i ve všech dalších podpůrných procesech v rámci naší každodenní firemní činnosti

J+M AUTODÍLY

Naše společnost byla založena Jaroslavem Králičem a Markem Bochníčkem v roce 2009 pod obchodním názvem J+M AUTODÍLY.
Od počátku se zabýváme prodejem autodílů, poradenstvím pro servisy a distribucí garážové techniky.
Díky kvalitní logistice po Evropě a lokálním skladům nabízíme nejširší sortiment autodílů v České republice. Naše nabídka čítá více jak 3.500.000 položek s termínem dodání do druhého dne, které distribuujeme více jak šedesáti rozvozovými trasami po celé České republice. Díky modernímu skladu o celkové rozloze více jak 8.000 m2 nabízíme širokou nabídku autodílů k dodání ihned!Allianz pojišťovna a.s.

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, založeném v roce 1890. Skupina celosvětově zaměstnává zhruba 140 tisíc zaměstnanců po celém světě a působí ve více než 70 zemích. Pojišťuje nejen soukromé osoby a podnikatele, ale podporuje také moderní technologie, například mistrovství světa dronů či závody elektrických formulí. V České republice působí od roku 1993 a drží si místo třetí největší pojišťovny v zemi.


AUTODOPRAVA Josef Rybár

Nákladní vnitrostátní a mezinárodní autodoprava

Společnost Josef Rybár – autodoprava vznikla na podzim roku 1998. Od svého počátku se společnost zabývala poskytováním služeb ve vnitrostátní a mezinárodní silniční dopravě. Díky individuálnímu přístupu, flexibilitě, ochotě a úctě ke každému zákazníkovi začala získávat stále více pracovních nabídek. Pro uspokojení všech zákazníků byl postupně rozšířen a obměněn vozový park. Vozy značky Avia byly postupně vyměněny za vozy Iveco a Man, které splňují všechny evropské normy Euro V, mají velmi nízkou hladinu hluku a jsou šetrné k životnímu prostředí. V současné době disponuje firma 10 vlastními spolehlivými vozy, které jsou vybaveny veškerým vybavením pro splnění bezpečně přepravy. Nedílnou součástí je pojištění nákladu a majetku zákazníka. Všichni naši řidiči jsou proškoleni a mají dlouholetou praxi v oboru.

Bauer Solution s.r.o.

Bauer solution je dopravní společnost, která se specializuje výhradně na BDF přepravy.

CHIP ZÓNA


Tvůj polep

Vyrábíme/realizujeme kvalitní reklamní polepy na auta, výlohy, či samolepky formou řezané grafiky.

K výrobě používáme fólie přímo určené pro tyto účely s životností až 8 let. 

JS tatoo

Plzeňské tetovací studio založené v roce 2016, které se zaostřuje na nejvyšší možnou spokojenost všech klientů.


Anna Poláčková - výživový coach

Zabývám se zdravým životním stylem a pomáhám lidem s redukcí jejich váhy, nabíráním svalové hmoty a to bez drastických diet. Nabízím Vám kvalitní a propracované jídelníčky, tréninkové plány v on- line aplikaci, osobní přístup, recepty a skupinku kde mám více než 680 aktivních uživatelů, kde si navzájem pomáháme a inspirujeme. Pokud i ty máš zájem se k nám připojit, napiš mi na e-mail info@annacoach.cz