Ceník čištění  interiéru

od 690,- Kč 

Čištění interiéru suchou cestou                                           

V tomto programu Váš vůz důkladně vysajeme zbavíme ho prachu, vyčistíme a oživíme plasty, vyleštíme okna z vnitřní strany


od 1590,- Kč/ SUV od 1790,- Kč

Pokročilé čištění interiéru suchou cestou 

Zde Vaše vozidlo důkladně vysajeme, zbavíme prachu, hloubkově vyčistíme plastové komponenty, naneseme ochranu na plastové komponenty, vyčistíme zádveří, naneseme ochranu na gumové těsnění kolem dveří, vyleštíme okna z vnitřní strany, provedeme dezinfekci ozónem (včetně klimatizace) 


                                                                     

od 2490,- Kč/ SUV od 2690,- Kč

Čištění interiéru mokrou cestou (tepování/ čištění a výživa kůže)                                               

 Zde se z Vašeho interiéru stane opravdová pastva pro oči. Provedeme kompletní vysátí včetně zavazadlového prostoru, hloubkové čištění plastů, koberečků, nástupních prostor, dveří, sedadel, naneseme ochranu na gumové těsnění kolem dveří, vyleštíme okna z vnitřní strany. Kožený interiér vrátíme zpět do formy a to dodáním potřebné péče v podobě hloubkového čištění, kde kůži zbavíme nečistot a mastnoty. Potřebné výživa udrží interiér v kondici na dlouhé měsíce. Dále provedeme ozónovou desinfekci, kde se vůz zbaví bakterií a nepříjemného zápachu.


                                                                         

   od 3290,- Kč/ Suv od 3490,- Kč

Detailing interiéru                                      

Tento program je opravdu náročné majitele, kteří si potrpí na detail. Tento program Vám nabídne, demontáž sedadel, abychom se dostali opravdu ke každému smítku, vyčistíme všechny kožené prvky interiéru, patřičně je ochráníme, vytepujeme sedadla a následně provedeme impregnaci, vyčistíme kolejnice sedadel, hloubkově vyčistíme veškeré plastové komponenty a patřičně je ochráníme, vyčistíme stropnici, vytepujeme spodní koberec včetně zavazadlového prostoru, vyčistíme prostor pro rezervu, naneseme ochranu na gumové těsnění kolem dveří, vyleštíme okna o obou stran,  provedeme dezinfekci klimatizace a celého vozu pomocí ozónu, následně vůz provoníme.