Koch Chemie Zalešťovací pěnový vosk Koch NANO PURE POLISH 20 l

Nano Pure Polish je nový extrémně pěnivý vosk pro použití v kartáčových mycích linkách jako zalešťovací vosk a samoobslužných mycích boxech jako XXL pěnový vosk.

Díky velkoplošnému pěnění a spontánní hydrofobnosti při použití masáže laku „kartáči" je mytí pomocí přípravku Nano Pure Polish jedinečným zážitkem. Vysoce kvalitní ošetřující složky opatří lak vodoodpudivým konzervačním filmem, který chrání všechny lakované, pryžové a plastové povrchy před agresivními vlivy prostředí. Nano Pure Polish je ideální pro péči střech kabrioletů. Díky dokonalé povrchové úpravě, ztrácející se pěně a dobrému oplachovacímu účinku je povrch optimálně připraven k sušení. Obsažené povrchově aktivní látky podporují samočištění mytých materiálů. S vysoce účinnou leštěnkou Nano Pure Polish Vám bude stačit 10–15 ml produktu k vytvoření velkoplošné, souvislé pěnové stěny.
Tento produkt je vhodný také pro biologické systémy úpravy užitkové vody. V souladu s VDA třída A.

Použití: Mycí boxy , automatické mycí linky – zde je doporučené množství na jedno osobní vozidlo: 10–15 ml. Přes dávkovací čerpadlo nastavte tvorbu pěnové stěny pomocí tlaku vody a tlaku vzduchu. Před aplikací sušení nebo vosku je nutné opláchnutí. Před použitím vyzkoušet na snášenlivost materiálu. Nepoužívat na přímém slunci a na rozpálených plochách.

Výstražná upozornění: Před použitím zkontrolujte vhodnost a snášenlivost.

Upozornění: Tyto produktové informace slouží pouze jako nezávazné. Není z nich možné vyvozovat ručení z naší strany. Prověřte prosím, zda se daný produkt hodí na dané použití. Pro konzultace jsme vám k dispozici na lince 723 691 602.

6 437,00 Kč